ست کردن

هودی چیست؟ نحوه ست کردن هودی با انواع لباس ها

هودی چیست؟ نحوه ست کردن هودی با انواع لباس ها

چگونه هودی را با شال بپوشیم؟

با فرا رسیدن فصل پاییز نوبت به پوشیدن لباس های گرم داخل کمد لباس می رسد. هودی، مانتو پاییزی، دورس، پلیور و … . اما نکته قابل توجه نحوه ی ست کردن لباس ها با هم است. در این مطلب درباره ی ست کردن هودی با شال و دیگر لباس ها صحبت می کنیم. همراه ستین باشید.

هودی چیست؟

هودی از انواع لباس های گرم پاییزی است که مورد علاقه نوجوانان و جوانان زیادی است. می توان گفت هودی نوعی ژاکت یا سویشرت است که کلاه دارد. جنس هودی معمولا از نخ پنبه و داخل آن از پشم می باشد. هودی ها در انواع مختلف جلو بسته، دکمه دار و زیپ دار در بازار وجود دارند. هودی جزو پرطرفدارترین پوشاک پاییزی است و بیشتر جوانان و ورزشکاران و یا مدل استایلیست های رپ از آن در پوشش خود استفاده می کنند. هودی به لباس های کلاهداری گفته می شود که از جنس های مختلف و در طرح های متنوعی موجود می باشند و طرفداران بسیار زیادی هم دارند. این مدل لباس ها شاید کمی ست کردنشان کار سخت و دشواری باشد. اما اصلا نگران نباشید ما، درستین به شما کمک خواهیم کرد تا یک ست زیبا و جذاب برای هودی های خود درست کنید.

هودی از انواع لباس های گرم پاییزی است که مورد علاقه نوجوانان و جوانان زیادی است.

هودی از انواع لباس های گرم پاییزی است که مورد علاقه نوجوانان و جوانان زیادی است.

نحوه پوشیدن شال با هودی

هودی انواع مختلفی دارد و پیش از توضیح در مورد نحوه پوشیدن شال با هودی، انواع هودی را به شما معرفی می کنیم:

انواع هودی

هودی ها در انواع مختلف نیمه زیپ دار، زیپ دار و یکسره تولید می شوند که در این بخش از مطلب به معرفی آنها می پردازیم:

 • هودی های زیپ دار

یکی از انواع معروف هودی ها، مدل زیپ دار آنها است از هودی های زیپ دار بیشتر می توانید در  استایل های چند لایه استفاده کنید. بطوری که زیر آنها یک ژاکت یا بلوز یقه اسکی بپوشید.

 • هودی های نیمه زیپ دار

این نوع هودی زیاد رایج نیستند و تعداد کمی از اشخاص از آنها استفاده می کنند. هودی های زیپ دار، دارای زیپ از کلاه تا روی شکم هستند.

 • هودی های یکسره

هودی های یکسره از پرطرفدارترین انواع هودی ها می باشند. هودی های یکسره هیچ نوع زیپی ندارند و مانند تیشرت پوشیده می شوند.

پوشیدن هودی به صورت ساده

یکی دیگر از روش‌های پوشیدن هودی این است که آن را به تنهایی و با یک شلوار اسلیم مشکی یا جین ست کنید. این استایل بسیار راحت و ساده می‌باشد و معمولا می‌تواند به عنوان لباس روزمره مورد استفاده قرار گیرد. اسنیکرز‌های سفید گزینه بسیار مناسبی در کنار هودی و شلوار شما خواهند بود. همچنین می‌توانید از کیفی کوچک استفاده کنید که حالت سادگی و راحتی استایل‌تان را نیز حفظ کرده باشید.

استایل پافر با هودی زنانه

پافر در زمستان گذشته در بین خانم‌ها از محبوبیت زیادی برخوردار بود و در کنار زیبایی خود پافر، می توانید در زیر آن از هودی های ساده استفاده نمایید و برای شلوار هم می توانید از شلوار های چرم، جین و ساده استفاده نماید. پافر‌ها نیز گزینه بسیار مناسبی برای ست شدن با هودی می‌باشند. معمولا بهتر است از هودی‌های رنگ روشن و پافر رنگ تیره کمک بگیرید. این تضاد رنگی می‌تواند زیبایی بسیاری را به همراه داشته باشد. در کنار پافر هم می‌توانید شلوار اسلیم چرم تهیه نموده و استفاده نمایید.

پافر‌ها نیز گزینه بسیار مناسبی برای ست شدن با هودی می‌باشند.

پافر‌ها نیز گزینه بسیار مناسبی برای ست شدن با هودی می‌باشند.

ست کردن هودی با کت‌های جین

کت‌های جین یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای پاییز می‌باشند پس یکی از اصلی‌ترین استایل‌ها با هودی، ست کردن آن با کت جین است. پوشیدن این کت‌ها از روی هودی می‌تواند جلوه‌ای بسیار زیبا به استایل فرد بخشیده و نیز بسیار راحت می‌باشد. معمولا کت‌های جین آبی رنگ گزینه مناسب‌تری می‌باشند، زیرا این رنگ دست فرد را در انتخاب سایر المان‌های استایل باز می‌گذارد. شلوار‌های اسلیم یا لگینگ جین و یا مشکی گزینه‌های بسیار مناسبی برای این استایل می‌باشند. البته می‌توانید از شلوار‌های جین آزاد نیز استفاده کنید. برای کفش نیز می‌توانید از اسنیکرز‌های سفید و یا نیم بوت‌های ساده استفاده کنید.

کت‌های جین یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای پاییز می‌باشند

کت‌های جین یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای پاییز می‌باشند

ست کردن هودی با کت‌های آزاد چهارخانه

ترکیب هودی با کت‌های ضخیم چهارخانه نیز می‌تواند انتخاب بسیار خلاقانه و البته زیبایی برای پاییز و زمستان باشد. این استایل را می‌توانید بسته به رنگ کت چهارخانه خود، با شلوار اسلیم متناسب با آن ست کرده و از اسنیکرز‌ها یا کتانی‌های سفید رنگ به عنوان کفش استفاده کنید تا جلوه‌ای زیبا به استایل خود ببخشید.

ترکیب هودی با کت‌های ضخیم چهارخانه نیز می‌تواند انتخاب بسیار خلاقانه باشد

ترکیب هودی با کت‌های ضخیم چهارخانه نیز می‌تواند انتخاب بسیار خلاقانه باشد

ست کردن هودی با کت چرم

استفاده از کت‌های چرم استایلی راک گونه به افراد می‌بخشد و البته بسیاری از افراد جسارت انتخاب و پوشیدن کت‌های چرم را ندارند. اما اگر به دنبال استایلی منحصر به فرد با هودی هستید، پیشنهاد ما به شما پوشیدن یک کت چرم از روی آن می‌باشد. استفاده از شلوار‌های راسته می‌تواند ظاهر راک گونه‌ی شما را به خوبی حفظ کند.

ست کردن هودی با پالتو

هودی‌های خود را همچنین می‌توانید در زمستان از زیر پالتو‌های خود به تن کنید. ترکیب پالتو و هودی یکی از کم‌نظیرترین استایل‌های زمستانی می‌باشد که به شدت نیز ترند شده است. به هنگام ست کردن لباس‌های مختلف با هودی باید جسارت به خرج دهید و از ترکیب لباس کژوال مانند هودی و لباسی رسمی مانند پالتو هراس نداشته باشید. در این استایل نیز بهتر است از شلوار‌های آزاد استفاده کنید. البته لگینگ‌های مشکی نیز گزینه‌های بسیار مناسبی برای این نوع از استایل می‌باشد. به عنوان کفش نیز می‌توانید از اسنیکرز و یا نیم‌بوت‌های بنددار استفاده کنید. دقت داشته باشید که به خوبی می‌توانید میان رنگ‌های قسمت‌های مختلف استایل خود هماهنگی ایجاد کنید.

 

ست کردن هودی با پیراهن‌های اورسایز

در این استایل با هودی نیز می‌توانید از روی هودی‌های خود پیراهن‌های اورسایز و آزاد چهارخانه و یا ساده را بپوشید. استفاده از لگینگ‌های مشکی گزینه بسیار مناسبی می‌باشند. همچنین می‌توانید از شلوار جین آبی و یا ذغالی نیز استفاده نمایید. انتخاب کفش نیز می‌تواند با توجه به سلیقه هر فرد متفاوت باشد. اما مناسب‌ترین گزینه برای این استایل، نیم‌بوت‌های بنددار می‌باشند.

استایل هودی با پالتو زنانه

هودی خود را میتوانید با لباس پالتو ست نمایید استایل هودی با پالتو یکی از ترندترین استایل در زمستان می باشد. زیرا هودی یک نوع لباس اسپرت و پالتو لباس کلاسیک است که باید جسارت داشته باشید و این استایل هودی و پالتو را امتحان نماید.

چون یکی از محبوبترین مدل های سال گذشته به حساب می‌آید. با این استایل می توانید از شلوار های آزاد و یا چسب لگینگ و برای کفش از کتانی و نیم بوت استفاده نماید.

هودی خود را میتوانید با لباس پالتو ست نمایید

هودی خود را میتوانید با لباس پالتو ست نمایید

تیپ هودی با شال

برای ست کردن هودی با شال خود از شال های تک رنگ استفاده نمایید زیرا باعث شلوغی در استایل خود نشوید با کلاه هم میتوانید این تیپ را امتحان نماید که الان خیلی از خانم‌ها هودی را با کلاه لبه دار پسرانه می پوشند.

شال و روسری با هودی

دختران نوجوان و جوان زیادی طرفدار هودی هستند.  با این حال لازم است تا برای پوشش از شال استفاده کنند.

 • از هودی می توان در استایل های دانشجویی استفاده کرد. می توانید همراه با هودی و شال یک کت تک جین و گرم که مناسب فصول سرد است بپوشید.
 • همچنین می توانید از مقنعه های حجاب به همراه هودی های یکسره تک رنگ و شلوار های کتان چسب به همراه کتانی اسنیکرز یا نیم بوت چرم استفاده کنید.
 • می توانید به همراه شال های حریر تک رنگ یک هودی نیمه زیپ با رنگ خنثی و شلوار جین بگ به همراه کتانی بپوشید.
 • همچنین می توانید از شال نخی سفید رنگ به همراه شلوار کتان سفید و کتانی اسنیکرز سفید به همراه هودی یکسره با رنگ های پاستلی استفاده کنید.
 • ترکیب دیگر با هودی، استفاده از کت های چهارخانه به همراه دستمال گردن و لگ چسب می باشد.
 • بهتر است برای انتخاب رنگ هودی از رنگ های سفید، مشکی، خاکستری و … استفاده کنید و حتی میتوانید در کنار آنها پالتو بپوشید.
 • برای انتخاب اکسسوری برای پوشیدن هودی با شال ابتکار به خرج دهید چرا که انتخاب یک اکسسوری زیبا در زیبا به نظر رسیدن شما می تواند بسیار موثر باشد، دستنبد یا ساعت طرح دار انتخاب خوبی است.
 • طرفداران استایل اسپرت می توانند از هودی و شلوار اسلش استفاده کنند که در عین زیبایی، بسیار راحت و آزاد است.
 • برای روزهای سرد زمستان می توانید در کنار هودی یک کاپشن گرم و شلوار جین بپوشید.
 • اگر به دنبال یک استایل شیک هستید از ترکیب هودی و پافر استفاده کنید. می توانید از رنگ های خنثی و کتانی به همراه کلاه و شال گردن استفاده کنید تا استایل شما کامل و زیبا به نظر برسد.
برای ست کردن هودی با شال خود از شال های تک رنگ استفاده نمایید

برای ست کردن هودی با شال خود از شال های تک رنگ استفاده نمایید

سوالات مربوط به هودی را با چی بپوشیم؟

۱.پوشیدن هودی در زمستان چه مزیت هایی دارد؟

اولین مزیتی که هودی دارد این است که باعث گرم نگه داشتن شما می باشد و دوم اینکه بسیار کاربردی می باشد و شما می توانید آن را به روش های مختلفی با سایر لباس های زمستانی خود ست کنید.

۲.هودی را با چه مانتوی بپوشیم بهتره؟

از آنجه که در زیر برخی از مانتوها نمیتوان از هودی استفاده کرد بنابراین باید آن را روی مانتو پوشید که جذابیت زیادی ندارد. پس بهتر است که هودی را با پالتوهای بلند یا پافر ست کنید.

۳.هودی فقط به صورت جلو بسته در بازار موجوده؟

هودی ها دارای دو مدل جلو بسته و جلو باز می باشند که معمولا طرح جلو بسته آن نقش سویشرت را دارد.

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید.نظراتتون رو برامون کامنت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *